Bariera jezykowa to nie problem

crm oprogramowanieOprogramowanie CRM Polkas&Comarch

Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy, więc musi się dobrze prezentować, a treść powinna być zrozumiała dla wszystkich klientów. Jeśli oferta jest skierowana do odbiorców mieszkających w różnych krajach, wówczas witryna dostępna w jednej wersji językowej to najczęściej za mało.

Serwis w sieci musi być dostosowany do potrzeb każdego odbiorcy z osobna. Warto więc zastanowić się nad tym, w jakich językach przedstawić swoją propozycję, by była ona zrozumiała dla wszystkich. Ponadto tłumaczenie nie może zawierać żadnych omyłek, czy niedopatrzeń, dlatego najlepiej zlecić translację profesjonalistom.

Do takich z pewnością można zaliczyć te firmy, które wykonują tłumaczenia stron www, zarówno z języka polskiego na język obcy, jak i odwrotnie. Korzystając z usług jednej z takich instytucji, nie trzeba się martwić o to, czy przetłumaczona treść zostanie dobrze podlinkowana. W dodatku nawet jeśli zawartość strony znajduje się w pliku tekstowym, również bez trudu uda się ją przetłumaczyć.

To, co jest ważne, kiedy zleca się takie zadanie biurze tłumaczeń to to, że translatorzy uwzględniają mechanizmy marketingowe i inne uwarunkowania rynku. Dzięki temu treść strony przetłumaczona na dany język nie brzmi ani sztucznie, ani sztampowo. Można więc liczyć na to, że oferta będzie mocna nie tylko w podstawowej wersji językowej, ale również i w tej, na jaką zostanie przełożona.

Jeśli natomiast treść będzie tłumaczona bezpośrednio ze strony internetowej, wówczas translatorzy biorą również pod uwagę zachowane formatowanie. Bez trudu zatem udaje się przetłumaczyć tekst, który jest zestawiony w tabeli, bądź na wykresie, czy za pomocą innego graficznego odpowiednika.

Ponadto biuro opracowuje też całą strukturę pliku HTML dla nowej wersji językowej, analogicznie do tej nawigacji, jaka widnieje na stronie, która ma zostać przetłumaczona. W ten sposób wybierając inny język, można mieć pewność, że w serwisie nie pojawią się żadne problemy techniczne.