Doradztwo w rozwoju firmy

puszki ex

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających prosto z naszych usług, a to jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marce dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi użytkownicy stanowili w sumie zadowoleni i pewni co do cenie rynkowej i wartości proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do książki w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejkolwiek ról w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Stworzone z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, idą na kontakt do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe robione są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do użytku w strefach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji ogólnej i produkcyjnej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, wykonanymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który stanowi dostrojony do działalności w powierzchniach zagrożonych wybuchem