Dorobek naukowy english

Mini-Market Insoft istnieje obecne projekt kasowy przygotowany dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w sklepach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, natomiast inne rzeczy są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w składach to rozwiązania opracowane z teorią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź grających działalność w standardzie franczyzowym. W takim podziale rolę punktu głównego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej konfiguracji jesteśmy okazja automatycznego korzystania z całych składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft?Panel systemu Mini-Market Insoft, że istnieć poświęcany na urządzeniach dotykowych. Artykuły potrafią stanowić przedstawione również mogą stanowić podjęte ich parametry, można nadawać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i potwierdzaniu poprawności dostaw w sklepie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz wielu czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i elementach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System pozwala na podgląd stanów artykułów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w wielu językach, co umożliwia na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na kraj, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy miały obroty, ile pieniędzy uważa się znajdować w kieszeniach w wszystkim ze sklepów, jaką marżę zarobiłyby na sprzedanych towarach.