Drukarka fiskalna posnet wymiana papieru

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 lub z 3.00 na 2.00 – ta kolejna wersja to najniezwyklejsza niespodziankę dla śpiochów, ale trochę gorsza dla użytkowników kas finansowych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w obecnych celach potrafi istnieć zrobiona wyłącznie bezpośrednio po zakończeniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

Zmiana okresu w ciemności to dodatkowy plus dla kasjerów, którzy siedzą w porach nocnych – za dodatkowy godzina pracy wynoszą do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do odebrania. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to natomiast pewna trudność dla klientów kas fiskalnych, którzy posiadają w celach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana klimatu w kieszeniach fiskalnych potrafi stanowić zrobiona jedynie po dokonaniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Ponadto w niektórych kasach fiskalnych uprawniony do zmiany etapu jest właśnie autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co powodują kasjerów na też większe trudności techniczne.

Zmiana godziny w menu
Jeśli te powody są dla nas oczywiste, możemy podjąć do operacji zmiany pory na bliskiej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich wiadomości oraz zapewnienie zmian. Technika ta istnieje mocno dokładnie opisana w instrukcji obsługi, która stanowi dodana do kasy fiskalnej przez producenta. Gdy będzie było znaczenie zdarzenie, w jakim pomimo postępowania razem z wizerunkiem w informacji i w/w wskazówkami operacja zmiany godziny nie udała się, zalecamy jeszcze jakieś rozwiązanie: zmiana godziny o wartość niższą niż 59 minut np. 30 minut i zrobienie jeszcze raz tej czynności po upływie doby. Kiedy i zatem nie ułatwi nam doprowadzić godziny do ważnej wartości – wtedy zachęcamy do kontaktu z zdrowym działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych są dzisiaj trochę czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie czasu w urządzeniach. W moc przypadkach najodpowiedniejszym rozwiązaniem zaprezentuje się wprowadzenie chwilowej luki w statystyk sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni okazać w kontrakcie z tym wyrozumiałość.