Jak usprawnic system sprzedazy detalicznej

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został zaprojektowany, mając na myśli organizacje zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Odpowiednie i efektywne zarządzanie sieciami sprzedaży to poważne wyzwanie. Korzystanie z takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dostęp do poszczególnych analiz i informacji zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać ma przyjazne narzędzie, pozwalające na efektywną pracę na wszelkich stanowiskach. Poprzez system sprzedaży mamy możliwość całościowo wdrożyć najnowsze rozwiązania na wszystkie szczeble w przedsiębiorstwie. Korzystając z systemu mamy możliwość w sposób różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, kończąc na zarządzaniu. Poprzez szereg ogromnych możliwości program sprawdza się w każdego rodzaju sieciach sprzedaży, składających się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Świetnie sprawdza się również w małych sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą następujące elementy:

  • rozległy i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej,
  • moduł Manager, którego zadaniem jest zarządzanie,
  • program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, odpowiada on również za jak największe wykorzystanie warunków prowadzenia działalności gospodarczej.

Program posiada także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za zadanie ma umożliwić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada także wiele udogodnień dla konsumentów. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla klientów, które poprzez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl