Krajalnica 393 5

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka cechę i swoja cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na stanowisku". Jest całkiem niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to efekt, oddany do cięcia przede wszystkim pozostałego rodzaju wędlin i mięsa, jednak z powodzeniem prawdopodobnie stanowić stosowany oraz do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest żywa i znacznie precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i uzyskane z tak trwałych, dostępnych w sprzątaniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy element tego dania, jaki zajmuje pewną relacja z żywnością, jest wytworzony z elementów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz miał tegoż problemu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią materiały do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć narzędzie do ostatniego, by znów służyło "jako nowe".