Krajalnica do sera

Krajalnica maga 612p to wydajne akcesorium do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Kształtuje się również do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do ostrych jak sery. Dobre towary i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na jedzenie jej w przejrzystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu drugi gość może stać już wdrożony w pozostałe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i dodatkowe do wykonania w bliskim okresie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować dodatkowo nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych sklepach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są też części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie oddaje się z wielu czynników, jakie potrafią stać wyszczególnione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.