Krajalnica niemiecka

Krojenie serów płaci się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w zakładach z serami na wagę ujawnia się mówić zupełnie co innego. Sery w relacji od gatunku, są różną konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba wziąć coś więcej siły, ale te sery bardzo wygodne, wręcz przyklejające się do wielkości noża, nawet jeżeli stanowi więc nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Przez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o lepkiej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w tryb precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom dokonującym w sklepach, które codziennie po często muszą kroić różne typy serów w długie plastry dla indywidualnych klientów? Przede wszystkim, muszą korzystać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to produkt znacznie doskonałej klas, przeznaczony do cięcia serów wszelkiego typie. Jest bardzo delikatne ostrze, które tak wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez względu na konsystencję tego sera. Świadczy to, że ta krajalnica posiada w niewielkim czasie pokroić znaczniejszą część sera bez potrzebie wycierania powierzchni ostrza co chwila plasterków. Istnieje zatem wyjątkowo cenne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia ogromnych kwoty serów różnych typów w niewielkim czasie, czyli szczególnie w handlach. Coraz chętniej jednak decydujemy się na zakup krajalnicy do samodzielnych domów, ponieważ wykazuje się, że dużo łatwo wytwarzamy się wyręczać w akcjach, które są konieczne, a jakie dają nam wiele kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz dostać własną krajalnicę do sera, i wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile akurat potrzebujesz z całego bloku sera! To znacząca oszczędność energii i samego sera, ponieważ ten przechowywany w formy całego bloczku będzie pogarszał się o moc wolniej niż ser pokrojony w wysokie plasterki w zakładzie.