Krajalnica ritter

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy również wygodne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie odbywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej jakości Krajalnica została przygotowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz realizację maszyny. Materiały z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie stanowią związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich żywotność. Dodatkowe elementy zostały wytworzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo zaopatrzona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego ale jak osiąga się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.