Obowiazki suwnicowego przed rozpoczeciem pracy

W własnej ofercie znajdują się jedynie efektywne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona sztuki i funkcjonalność obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki użyciu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły postęp w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz jednocześnie specjalistyczne również znacznie oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o wszystkim rozmiarze a wszystkimi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składają je w drugich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dobrane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do budowania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te brane są przy zasysaniu większych ilości suchego materiału z znacznych odległości. Zostały stworzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zabieramy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we każdych gałęziach przemysłu. Planujemy i budujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.