Odpylacze filtracyjne

comarch erp xtCo nowego w Comarch ERP XT? | Systemy ERP | POLKAS

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w perspektyw worków filtracyjnych z rozmaitych produktów oraz o różnym kształcie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym jest kłopot z czarnym powietrzem występującym w toku przemysłowym.

Bardzo przystępne – filtry modułowe, które wykorzystywane są głównie w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, znacznie dobro realizują naszą karierę również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W naszej możliwości posiadamy również wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak i młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do szczupłych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z opieki na domową sieć stanowią długą powierzchnię filtracyjną.

Znacznie wysoka gama proponowanych odpylaczy daje nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo danych o naszej ofercie można pobrać na bliskiej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są proste w klasie przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego “atex dust collector”.

Zastosowanie:
– pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna
– pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów
– mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zaznajomienia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie też w Twojej głowie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, a w sezonie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.