Oprogramowanie do administrowania przedsiebiorstwem

Program cdn optima został stworzony głównie z myślą o małych, a także średnich firmach. Dotyczy firm, które działają w różnych branżach. Cały program zawiera kilkanaście pracujących na jednej bazie aplikacji. Aplikacje te zwane także modułami mogą obsługiwać bardzo różne obszary działalności firmy.

Oprogramowanie dla firmy
Program jest jednym z najbardziej popularnych oprogramowań przeznaczonych do administrowania przedsiębiorstwem. Działa zarówno w wersji online jak i offline. Pracuje w środowisku Windows. Daje możliwość pracowania w wersji jednostanowiskowej, ale można również pracować w sieci. Program elastycznie dopasowuje się do potrzeb klienta.

Charakter programu
Program wyposażony jest w ergonomiczny oraz przyjazny wygląd, co znacznie ułatwia pracę. Charakteryzuje się najwyższymi standardami jakości. Ponadto zawsze jest zgodny z szybko zmieniającymi się przepisami prawa.

Moduły
Oprogramowanie składa się z kilku modułów. Należą do nich:
– handel i usługi,
– księgowość,
– zarządzenie.

Handel i usługi
Moduł pozwala na usprawnienie procesów sprzedażowych. Daje możliwość kontrolowania magazynu i pozwala na sprawną obsługę klienta.

Księgowość
Moduł pozwala na usprawnienie i zautomatyzowanie wszelkich czynności związanych z rozliczaniem płatności, wypłat pracowników i deklaracji podatkowych.

Zarządzenie
Moduł pozwala na całościową analizę danych z różnych obszarów działalności firmy. Pozwala na szerszą obserwację oraz analizę procesów sprzedażowych, a także trendów sprzedażowych.

Program cdn optima spełnia wszelkie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Wykorzystując przedmiotowy program w zarządzaniu przedsiębiorstwem, można mieć pewność, że działa się zgodnie ze standardami europejskimi.

Ciekawostką jest, że program można “wynająć” przez Internet za pomocą platformy ASP – CDN Online.