Oprogramowanie do administrowania przedsiebiorstwem

Program cdn optima został stworzony głównie z myślą o małych, a także średnich firmach. Dotyczy firm, które działają w różnych branżach. Cały program zawiera kilkanaście pracujących na jednej bazie aplikacji. Aplikacje te zwane także modułami mogą obsługiwać bardzo różne obszary działalności firmy.

Erp optima

Oprogramowanie dla firmy
Program jest jednym z najbardziej popularnych oprogramowań przeznaczonych do administrowania przedsiębiorstwem. Działa zarówno w wersji online jak i offline. Pracuje w środowisku Windows. Daje możliwość pracowania w wersji jednostanowiskowej, ale można również pracować w sieci. Program elastycznie dopasowuje się do potrzeb klienta.

Charakter programu
Program wyposażony jest w ergonomiczny oraz przyjazny wygląd, co znacznie ułatwia pracę. Charakteryzuje się najwyższymi standardami jakości. Ponadto zawsze jest zgodny z szybko zmieniającymi się przepisami prawa.

Moduły
Oprogramowanie składa się z kilku modułów. Należą do nich:
– handel i usługi,
– księgowość,
– zarządzenie.

Handel i usługi
Moduł pozwala na usprawnienie procesów sprzedażowych. Daje możliwość kontrolowania magazynu i pozwala na sprawną obsługę klienta.

Księgowość
Moduł pozwala na usprawnienie i zautomatyzowanie wszelkich czynności związanych z rozliczaniem płatności, wypłat pracowników i deklaracji podatkowych.

Zarządzenie
Moduł pozwala na całościową analizę danych z różnych obszarów działalności firmy. Pozwala na szerszą obserwację oraz analizę procesów sprzedażowych, a także trendów sprzedażowych.

Program cdn optima spełnia wszelkie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Wykorzystując przedmiotowy program w zarządzaniu przedsiębiorstwem, można mieć pewność, że działa się zgodnie ze standardami europejskimi.

Ciekawostką jest, że program można “wynająć” przez Internet za pomocą platformy ASP – CDN Online.