Pos gastronomia rio de janeiro

Pos gastro to oprogramowanie stworzone głównie na potrzeby gastronomii. Jest wysoką, a jednocześnie lepszą, alternatywą dla tradycyjnej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki fiskalne i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest lekki w obsłudze. Użytkownik jest możliwość wyświetlenia sprzedanych potraw w porządku dnia, z podziałem na zupy oraz dania mięsne włącznie. Program ma i uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i przynależących do podobnej jakości, nie wymaga on mienia kodów PLU, gdy w normalnej kasie fiskalne. Nazwy produktów wyświetlane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono głównie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Dbając o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja dana jest na jedno stanowisko pracy.
Gastro pos ma wiele użytecznych funkcji. Klient ma okazja łącznia lub dzielenia rachunku w postaciach, kiedy klienci płacą za samych siebie. Istnieje też możliwość otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, oraz były podgląd bieżącego rachunku. Popularnym wyjściem jest funkcja bycia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości stanowisk sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos przez system audiowizualny kupi na przesłanie automatycznej informacji do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na monitorze w kuchni.
Ciekawą funkcją istnieje też tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Dostępne są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i pory dnia. Zamieszczone informacje ważna z łatwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy dodatkach w menu. Program współpracuje z sposobami hotelowymi i specjalistycznymi urządzeniami. Obsługuje nowe formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie wyłącznie ze względu na cenę, ale przede każdym wygodę użytkowania.