Program dla firm ubezpieczeniowych

PC Market firmy Insoft to najbardziej elastyczny program, także dla młodszego sklepu kiedy i dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny jest w zasięgu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wagę rozwoju firmy można modyfikować ją o kolejne elementy. PC Market jest delikatnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez polskich konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimkolwiek czynniku będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci więc wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile stanowi Ci też wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program określi jaką część pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy weźmiesz spośród porady kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rola zaledwie kilku sekund.

Na bliskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najświeższych jest program PC-Market.

Stworzony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i dostępny w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest lekki, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią otwartych na targu urządzeń fiskalnych, a oraz wszystkiego typu sprzętem, jaki można zarejestrować w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.