Program do magazynow

Program symfonia handel traktowany jest w sprzedaży. Najczęściej używany stanowi w lekkich oraz małych firmach. Program wykorzystuje się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Pozwoli na wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współpracuje z drukarkami, kasami finansowymi i kodami kreskowymi.

p3blog.net Systemy produkcyjneErp Produkcja - Polkas

Najważniejsze cechy programuProgram organizuje w dwóch grupach: sprzedaż (bez obsługi magazynu, sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu. Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a także współpracuje z bankami. Symfonia handel zaczynany jest w innego typu firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie idzie na stworzenie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy przeznaczyć rodzaj oraz termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z planem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego pociech możemy liczyć raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zalegania dostaw.

Program pozwoli na umiejętne przeprowadzanie inwentaryzacji. Dostępna istnieje również funkcja przyśpieszonego wystawiania tekstów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie umożliwia książkę z bazą kontrahentów. Pracownik ma nadzieja uzupełniania i edycję bazy kontrahentów. Użytkownicy mogą być wybierani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia posiada prosty interfejs (wygląda ładnie i stanowi jasny w obsłudze. Dzięki temu pozycja z stylem jest gwałtowna i efektywna. Program symfonia handel może istnieć zwracany w spółkach, jakie nie posiadają nowego sprzętu elektronicznego. Dużym plusem programu symfonia handel jest silna nauka systemu. Program nie wymaga specjalnych szkoleń i kursów.