Program ksiegowy optima opinie

System erp to inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Wykorzystując systemy informatyczne wspomaga wszystkie szczeble zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy ERP są następcą systemów MRP II. Erp dają się na modułowe i zintegrowane. Kluczowym elementem poszczególnych składników jest wspólna baza danych. Moduły te wynikają innych obszarów: magazynowanie, planowanie produkcji, księgowość, zaopatrzenie, sprzedaż, płace, kadry, śledzenie realizowanych dostaw. Programem postępującym w oparciu o system erp jest Optima. W rewelacyjny sposób łączy ze sobą poszczególne procesy przebywające w firmie. Moduły odpowiedzialne są w postępujących kategoriach:

– Optima Handel pozwala działowi logistyki na korzystanie z wiedzy spośród działu działu magazynu (kartoteki, stan magazynu, dostępna powierzchnia) oraz działu produkcyjnego śledząc zapotrzebowanie materiałowe. Zezwala na żądanie magazynem i wydawanie dokumentów handlowych i magazynowych jak przyjęcia zewnętrzne, wewnętrzne. W gwałtowny sposób umożliwia inwentaryzację dostępnych towarów,
– Optima Płace i Kadry Plus wykorzystywane jest ograniczonym oraz średnim firmom, dzięki regularnym aktualizacjom prawnym, kupi na zachowanie rachunków razem z prawymi ustawami. Moduł umożliwia generowanie licznych dokumentów, jak zestawienia urlopowe, ewidencje, wykresy, umowy i aneksy do umów. Pozwala dokonywać kosmetyki do list płacowych, rozliczać wszelkie typy umów cywilno prawnych oraz tworzenie informacji dla PFRON,
– ERP Optima moduł Biuro Rachunkowe poświęcone jest kobietom prowadzącym biura rachunkowe. Oprogramowanie dodaje się do uproszczenia prac biur rachunkowych, doradców podatkowych. Moduł rachunkowy istnieje w duzi zintegrowany z planem Comarch ERP Optima.

Wdrożone systemy erp serwis są elastyczne, ich zajmowanie upraszczają procedury wchodzące w spółce, pozwolą na oszczędzenie czasu, minimalizują prawdopodobieństwo pomyłek. W punktu bliższego poznania się z wykonywaniem danego programu warto wziąć wersję demo dostępną na karcie internetowej.