Program ksiegowy symfonia

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, siedzące w miejscu Windows, są bardzo skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Istnieją również firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w inne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowe rozwiązania oraz dowolności w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w pełni funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem pomysłu jest element Płace. Stawia on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie same na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że wtedy być bardzo interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może łączyć się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane kolei w przepisach, jakie z innych powodów mogą po prostu nie przybyć do grupie klasycznej.