Program odpowiadajacy potrzebom przedsiebiorstwa

Jednymi z najpopularniejszych programów dedykowanych dla firm są te pochodzące z serii Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), zwłaszcza dla przedsiębiorstw posiadających komputery działające w środowisku DOS. Seria ta aktualizowana jest już przez przeszło 20 lat i zyskała przez ten czas szerokie i wierne grono zwolenników.
Program z tego pakietu są aplikacjami DOSowymi, które pracują w systemie operacyjnym Microsoft DOS.

Jako system operacyjny można wykorzystywać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to kompletna i spójna oferta idealna dla małych i średnich firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Pakiet tworzy kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które działają w środowisku DOS. W skład Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace i Kadry).
Klienci z całej grupy programów serii Comarch ERP Klasyka mogą wybrać te, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez względu na to jaki wybrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W istotnym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to sprawiło, że pakiet ten stał się w wielu regionach Polski i w wielu branżach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego efektywność, stabilność oraz funkcjonalność. Seria ta charakteryzuje się prostą obsługą, niezawodnością i przejrzystym interfejsem. Do tej pory z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla firm będących klientami pakietu, którzy myślą o przejściu na nowe aplikacje Comarch przygotowano specjalną ofertę. Nie muszą oni obawiać się kosztownej wymiany sprzętu i zakupu nowych systemów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w postaci aplikacji Comarch Asysta. Dotyczy to również tych klientów, którzy do tej pory korzystali z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.