Program optima wymagania sprzetowe

Oprogramowanie optima dla faktur to fragment przeznaczony dla firm usługowych, który w przyjemny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z innymi modułami wysyłka określonych w kalendarzu jest niczym nie ograniczona, co wpływa na szybszą obsługę rozliczeń handlowych oraz zadania księgowe.

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-start-2-0-mala-ksiegowosc/Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość | Systemy ERP | POLKAS

Moduł optima pozwoli na:

 

wystawienie faktur sprzedaży i zakupu,
obsługę spraw nie dopiero w złotówkach, lecz jeszcze w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż lub zakup z ważnymi formami płatności, jak jeszcze określonymi przez użytkownika oprogramowania,
prowadzenie ewidencji pomocy i kontrahentów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to składnik, który działa sprzedaż oraz zarządzanie gospodarki magazynowej. Element ten ma pełne funkcjonalności modułu dla faktur, a ponadto gwarantuje nam wszą kontrolę procesów transportowych robionych w firmie, przez co kupi na efektywne zarządzanie towarami, jakie są w magazynie.

Detal
Moduł optima detal został założony z opinią o problemach sprzedaży detalicznej. Kupi na wykonywanie paragonów oraz połączonych z nimi faktur sprzedaży. Niezwykle prosta obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi i urządzeniami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, robi z okna sprzedaży detalicznej najlepsze urządzenie do lekturze w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy jednostkach handlowych. Aplikacja jest zintegrowana z drugimi elementami, z którymi współpracuje w terminie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została stworzona, z rozważają o szybszym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej urządzenie z wbudowanym aparatem może działać czynność przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W rezultacie książce spośród ostatnim oprogramowaniem powstają pliki z poradami inwentaryzacyjnymi, które można sprawnie i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na określony adres e-mail lub zapisać jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego jest w całkowicie dostosowany do dania z zespołem optima. W kontrakcie z ostatnim wyjaśnienie toż będzie najłatwiejsze nie tylko podczas inwentaryzacji, lecz oraz w terminie wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik prosty istnieje na stronie producenta, jak także na kartach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują też z modułem optima Kasa Bank, który kupi na tę kontrolę wszystkich zagadnień powiązanych z przepływem środków finansowych w sztuce.