Przedluzanie wlosow tissage

Przedłużanie włosów jest coraz częstszą metodą wśród kobiet, żeby ich włosy zyskały piękny, duży i bogaty wygląd. Ten brak jest brakiem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele szkół tego środku, w relacji od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, bo wszystka z technologii daje inne produkty.
Samą z najstarszych technologii jest forma keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zawarta w skórze keratyna mająca właściwości regenerujące jest zwracana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy dobrej pielęgnacji zatrzymuje się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Niezwykle rozpowszechnioną metodą przedłużania włosów jest forma na mikroringi. Polega ona na budowaniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich niskich obrączek. Stanowi to technologia dla pań, które nie mają żyłce do alergii, gdyż obrączki przygotowane są z metalu. Mikroringi budowane są na dwa sposoby: z silikonem i bez silikonu. Główną zaletą tej technologii jest brak oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość pewny sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt rozwija się z trzech do czterech miesięcy, i po ściągnięciu pasemka potrafią być więcej wykorzystane, jednak potrzebna jest wówczas zmiana obrączek na kolejne.
Nową drogą jest forma na ultradźwięki, która liczy na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, i za pomocą fal energetycznych. Poleca się ją do włosów suchych i zniszczonych. Czas mienia trwa nawet sześć miesięcy, a rezultat jest wystarczająco niewidoczny. Wadami tej formy jest jasna cena oraz ważniejszy i mało niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, które zamierzają sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na wyjątkowe okazje wykorzystywana jest forma clip on/off, jaka jest też najprostszą, ale i najmniej trwałą oraz osłabiającą włosy metodą przedłużania. Polega na wpięciu, we wcześniej przygotowane do ostatniego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Wadą stanowi mała cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach oraz duża jednorazowa zmiana naszego wizerunku.