Rozwoj firmy bez granic

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny skład w kajecie. W współczesnym tymże, w jakim prowadził ewidencje sprzedaży. Lecz jego biznes nie miał jedynie materiałów oraz artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, drink z najzdrowszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku i przekazywany przez niego wms program magazynowy. To wyjątkowe i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych towarów i owoców. Odkłada się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i jednocześnie są idealne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla poszczególnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To właśnie dodatki, do ważnego zadania, jakim jest organizowanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.