Serwis urzadzen gastronomicznych nie wyrzucaj tylko napraw

Każda gospodyni doskonale zdaje sobie sprawę, że urządzenia gastronomiczne w kuchni znacznie ułatwiają i przyspieszają wiele czynności związanych z przygotowywaniem wyśmienitych potraw. Takie urządzenia jak wilk do mięsa, blender, rozdrabniacz do warzyw, maszynka do mielenia czy robot kuchenny należą do sprzętów nie najtańszych, jednak ich pomoc w kuchni jest nieoceniona.


Gdy w naszej kuchni znajdują się już takie urządzenia należy pamiętać, by prawidłowy sposób zadbać o ich odpowiednie i bezawaryjne funkcjonowanie.
Mówiąc o odpowiednim dbaniu o takowe sprzętu, trzeba pamiętać nie tylko o użytkowaniu ich zgodnie z instrukcją obsługi, właściwej pielęgnacji przed i po ich użyciu, czy właściwym przechowywaniu.
Należy także udać się z nimi do serwisu urządzeń gastronomicznych, który w profesjonalny i w fachowy sposób dokona przeglądu urządzenia i na bieżąco będzie trzymał pieczę nad jego stanem.
Należy pamiętać, iż nawet najdrobniejsza usterka w porę odnaleziona i usunięta, może przyczynić się do znacznie dłuższego korzystania z urządzeń gastronomicznych i uniknięcia znacznie poważniejszych uszkodzeń, dzięki czemu zminimalizuje się większe wydatki na całkowite naprawy lub ewentualnie potrzebę zakupu nowego sprzętu.

Serwis urządzeń gastronomicznych niewątpliwie jest w stanie kompleksowo zdiagnozować wszelkiego rodzaju powstałe problemy w urządzeniu, dokonać naprawy i ewentualnie wymiany uszkodzonych części. Każdy użytkownik może mieć pewność, iż zastosowane przez serwis urządzeń gastronomicznych części są oryginalne i stosownie dobrane do marki przyniesionego sprzętu a przy jego naprawie dokonano wszelkich starań, by owe usterki nie powtarzały się w przyszłości i służyły jego właścicielowi przez długi czas.
Dodatkowym atutem każdego takiego serwisu, jest profesjonalizm i fachowość osób, które tam pracują, dzięki czemu możemy uzyskać rzetelną informację o naszym sprzęcie oraz cenne porady o jego użytkowaniu w przyszłości.
Sprzęt serwisowany również otrzymuje gwarancję dzięki czemu użytkownik może czuć się bezpiecznie jeżeli zaraz po wizycie w sprzęcie dostrzeżono nieprawidłowości.

Gwarancją każdego takiego serwisu urządzeń gastronomicznych jest zadowolenie każdego klienta oraz możliwość naprawy sprzętów gastronomicznych, dzięki czemu otrzymują one drugie życie i nie narażają swoich właścicieli na koszty związane z nowym zakupem.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl