System raportowania sprzedazy

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, przechodząc na nauki organizacje zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Wygodne i wydajne zarządzanie sieciami sprzedaży to wspaniałe wyzwanie. Korzystanie spośród takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dojazd do indywidualnych analiz i danych zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać jest pozytywne narzędzie, pozwalające na skuteczną pracę na wszystkich stanowiskach. Przez system sprzedaży mamy nadzieję całościowo wdrożyć najnowsze rozwiązania na każde poziomy w przedsiębiorstwie. Czerpiąc z zespołu jesteśmy swobodę w system różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, wychodząc na żądaniu. Poprzez szereg ogromnych możliwości program zbiera się w dowolnego rodzaju sieciach sprzedaży, dopasowujących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Doskonale sprawdza się zarówno w średnich sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą pozostałe elementy:

długi i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego przeznaczeniem jest kierowanie, program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, mówi on rzadko za jak najpełniejsze wykorzystanie warunków prowadzenia działalności gospodarczej.

Program ma również specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za działanie jest umożliwić kompleksową obsługę całych procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej jest i wiele wsparć dla użytkowników. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla mężczyzn, które poprzez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.