Szkola zarzadzania sprzedaza mchayes

Obecnie prawie wszystek gość na świecie posiada smartfona. Ich mała opłata oraz lekka dostępność sprawiła, że zostały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich użyteczność i jednocześnie niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten sposób telefonu komórkowego jest brany również jako alternatywa dla komputerów i tabletów, zwłaszcza kiedy istniejemy w podróży, i funkcję i obowiązek naszego towaru nie kupi na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w niniejszy sposób, by jednym kliknięciem przejść dostać się do specjalnej aplikacji bądź też z możliwością liczyć się z kolegami i przyjaciółmi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Także dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą korzystanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się wrażeniami z jazd na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej i wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego okresu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej właściwość polega na tym, że w okresie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest przydatna do pobrana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych funkcji. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może dawać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa także do używania w trybie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dobrego dla nas rodzaju trasy w współzależności z tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na zabieg marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że zazwyczaj z możliwością znajdziemy drogę do domu, lecz jednocześnie wskaże nam, gdzie najbliżej nas otrzymują się kawiarnie albo bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w przypadku, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z naprawą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest wtedy dlatego wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie mamy właściwej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na chwila dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: panie nie znające w atrakcyjnym stopniu językiem angielskim mogą liczyć kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to dopiero kropla w morzu dodatków wykonanych w okresie większym albo niższym z inicjatywą o rowerzystach. Oraz o ile mienie ich całych jest niczym dużo zbędne, tak uważamy, iż zainstalowanie trzech wyżej wymienionych może ujawnić się bardzo praktyczne w dalszym użytkowaniu roweru.