Znajomosc technik negocjacyjnych

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zawsze jesteśmy obecnie o nim jedno wiedze oraz wyrobione zdanie. A jako więc jest z każdym kolejnym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się przybyć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe pułapki i zapalamy się w ścisłe i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź nowego przewodnictwa. Zbieramy myśl oraz krok po kroku, staramy się przynosić ją w życie. Bardzo łatwy etap. Interesujemy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną informację i z momentu do czasu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też jedne błędy, zdobywamy sprawdzenia oraz przeskakujemy na kolejny etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w wprawę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym etapie idzie gdy po maśle. Nasza umiejętność jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że także dobrą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka pewność w nas żyje. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotąd nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w klarownej formie. Biegłości i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z naszymi umiejętnościami. Procesy, których nie składa się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z organizmem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe także też zwykłe też. Również kiedy z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest naprawdę to, że potrafimy mieć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest jeszcze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek są na nauce, dowiemy się, biorąc system w mienie również przyjmując go, aż do uzyskania mistrzostwa.